Pozivamo vas na besplatno predavanje pod nazivom “Uživaj u treniranju, uživaj u životu” koje ćemo održati u srijedu 1.3.2023. u 19 sati.
Na našem predavanju saznat ćete:
- Zašto je važno pokrenuti se (početi s treniranjem) te koje su preporuke Svjetske zdravstvene organizacije?
- Zašto su rekreativno trčanje i nordijsko hodanje idealne tjelesne aktivnosti za populaciju 30-65 godina?
- Koja je poveznica tjelesne aktivnosti i mentalnog zdravlja?
- Može li se odmoriti na treningu?
- Je li za vas škola trčanja ili škola nordijskog hodanja?
- Koliko je nordijsko hodanje različito od klasičnog hodanja i trčanja?
- Kakva vam je oprema potrebna?
Predavanje će održati naša dva glavna trenera Filip Koražija mag.cin. i Borna Šeremet mag.cin. te voditelj Trčaone Nedeljko Vareškić.
Snimka predavanja dostupna je na – www.trcaona.hr/vijesti/snimka-predavanja-uzivaj-u-treniranju- uzivaj-u-zivotu-2023/

Podijelite ovu vijest s prijateljima i poznanicima jer ovo nije samo poziv u Trčaonu već pokušaj da pokrenemo nekoga da se pokrene i učini nešto dobro za sebe. Želimo pokazati da trčati i nordijski hodati može baš svatko i da upravo ove dvije aktivnosti imaju značajan utjecaj na promjenu stila života, tjelesnu kondiciju i mentalno zdravlje.
Uživaj u treniranju, uživaj u životu!
Vidimo se!
#Trčaona